iSwift Pi
0

S pandemií přišla práce z domova. Zatímco někteří již měli domácí kancelář nebo jiné vhodné místo, jiní se ocitli v práci u kuchyňského stolu nebo na různých netradičních površích. Notebooky byly vždy přenosné, ale fungují nejlépe, když jsou umístěny na tvrdém povrchu. Jistě, můžete je použít přímo na klíně, ale to blokuje proudění vzduchu a notebook se po chvíli může zahřát.

S řešením přichází iSwift Pi, který v současné době můžete zakoupit na Kickstarteru. Přenosné stolečky nejsou nic nového, ale tento je ultratenký, transformovatelný a odolný. Pojďme si ho představit.

S tloušťkou 5 milimetrů a váhou něco málo přes kilo jej můžete zastrčit kamkoli do tašky nebo pod polštář – nezabírá místo. Díky svému materiálu je odolný proti vodě, skvrnám a poškrábání. Lze použít i jako provizorní snídaňový stůl, protože starost o skvrny od vody nebo kávy odpadá.

iSwift Pi je mimořádně tenký psací stůl navržený pro použití v posteli, na pohovce a dokonce i u stolu. Nabízí dvouúrovňové nastavení výšky a funguje také jako stojan ve 4 různých konfiguracích, které vyhovují všem prostředím. Je odolný, rozloží se během několika sekund a skladuje se naplocho. Ve svém rámu používá silné a neotřesitelné magnety k posílení stability struktury.

iSwift Pi je dostatečně prostorný pro 17palcový notebook a počítačovou myši.

Podobné články

Komentáře

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *