0

Artellia Monno je bezdrátová nabíječka pro iPhone nebo Android se schopností nabíjet až pět zařízení najednou. Na trhu existuje celá řada řešení pro nabíjení více zařízení současně, ale Monno má několik designových prvků a detailů, které pomáhají vyniknout na relativně saturovaném trhu.

Jednoduchý design

Artellia Mono nabije i Apple AirPods
Kromě mobilních telefonů nabije Artellia Mono také například Airpods

Artellia Monno má jednoduchý design bez zbytečných ozdob. Je to nabíječka ve tvaru pilulky s měkkou protiskluzovou látkou na povrchu. Zatímco tkanina poskytuje ochranu zařízením položeným na nabíječce, na spodní straně Monny jsou gumové podložky, které jí brání v pohybu na stole.

Artellia Monno: Gumové podložky
Zadní část Monno je opatřena gumovými podložkami, které brání v klouzání po povrchu.

Materiály vypadají dostatečně pevné pro zamýšlený účel. Je lehčí, než byste čekali, ale přesto působí solidně. Uvnitř dodává Monno bezdrátové nabíjení prostřednictvím celkem sedmi překrývajících se cívek. Budete tak moci svá zařízení umístit téměř kdekoli na povrchu nabíječky.

Na přední straně je malá kontrolka, která je aktivní, když probíhá nabíjení. „Dýchá“ podobně jako světlo spánku u starších modelů MacBooku. Je to malý, ale pěkný detail.

Pokud jde o porty, na zadní straně jsou dva porty USB-A pro výstup do dalších zařízení, jako je nabíječka Apple Watch, a jeden USB-C port pro napájení.

Nabíjení

Bezdrátová nabíječka Artellia Monno
Nabíjení iPhonu 11 s Monnou trvalo přibližně 3 hodiny

S Artellií Monno můžete bezdrátově nabíjet až tři zařízení současně, včetně iPhonů a sluchátek AirPods, která podporují standard Qi. Jelikož Apple Watch používají patentovanou technologii nabíjení, nebudete moci hodinky nabíjet bezdrátově. Na zadní straně nabíječky jsou však dva porty USB-A, do kterých můžete zapojit nabíječku pro Apple Watch.

Artellia uvádí, že Monno umožňuje nabíjet až pět zařízení současně s tím, že bezdrátově lze nabíjet tři zařízení a další dvě prostřednictvím portů USB-A na zadní straně.

Zavěr & kde koupit Artellii Monno?

Pokud byste chtěli omezit počet nabíječek na jediné zařízení, je Artellia Monno dobrou volbou.

Pro ty, kteří jsou pevně v ekosystému Apple, Monno není dokonalým řešením pro bezdrátovou nabíječku typu vše-v-jednom, jelikož nepodporuje Apple Watch. Stále je to však solidní řešení bezdrátového nabíjení pro uživatele Apple.

Nabíječka Artellia Monno je v současné době prodávána na Kickstarteru. Na prodej je aktuálně v akci super early bird za 79 USD. Po ukončení kampaně bude Monno k dispozici za 129 USD.

Artellia Monno | 5-v-1 | 35W

9

Nabíječka Artellia Monno poskytuje komplexní řešení pro vaše zařízení. Je to nejrychlejší 35W bezdrátová nabíječka na trhu se 7 cívkami, která dokáže nabíjet až 5 zařízení současně.

Klady
  • Díky více nabíjecím cívkám je umístění telefonu hračkou
  • Dva porty USB-A umožňují klasické nabíjení
  • Látka na povrchu chrání telefony před sklouznutím a poskytuje měkký povrch pro zařízení
Zápory
  • Chybí podpora Apple Watch
  • Chlazení prostřednictvím ventilátoru může být v tichém prostředí hlasité
  • Dražší než jiné bezdrátové nabíječky na trhu

Podobné články

Komentáře

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *